Nadzór policji (6. edycja)

Ta książka oferuje kompletne pokrycie szkoleń kierownictwa organów nadzoru w zakresie egzekwowania prawa

i dziedzin pokrewnych. Relacje udział w indywidualnych i metod zarządzania grupą i praktyczne techniki wykonywania różnych obowiązków opiekuna są badane.

Codzienne problemy kierownik policji w kontaktachpodwładnymi są

szczegółowo opisane. Tematy rozdział

zawiera kierownik roli i funkcji

w

organizacji, administracji i zarządzania, przywództwa, nadzoru i obecności polecenia, komunikacji interpersonalnej, zasad endodoncja Kraków wywiady z psychologicznych aspektów nadzoru, niezadowolenie pracowników, skarg i reklamacji, zasady dyscypliny, polityki, i praktyk; taktycznych rozwoju sił pola apartamenty w Szczawnicy i konferencji czołowych. Do szkolenia personelu zarządczych i nadzorczych w departamentów policji i organów ścigania.
Najbardziej pomocne Opinie klientów 21 z 22 osób uznało tę recenzję za Jho Low pomocną. nadzorem policji Roger crihfield Nadzoru pracowników Policji (6) wydanie przez Iannone / Iannone został włączony do materiałów odniesienia do ostatnich egzaminów promocyjnych zarówno dla sierż. i Lt. Urge swoje usługi komisji spraw obywatelskich nie korzystać z tej książki.

Autorzy podejmują ust powiedzieć, co można powiedzieć w jednym zdaniu. Każdy akapit zawiera działać na zdania, które sprawia, że u200bu200bżmudnego czytania w najlepsze.

Jeśli

autorzy będą słuchać ich rad dotyczących skrócenia tej książki może być łatwo

w połowie tak wiele stron. Istnieją inne książki, które dotyczą tego samego tematu i najbardziej zrobić to lepiej.

18 z 19 osób uznało tę recenzję za pomocną. Wielkie przygotowania do egzaminu CA POST Sierżanta! Przez Klienta kupiłem książkę Iannone jako część mojego przygotowania do egzaminu na California State Sierżanta i stwierdziła, że u200bu200bbezpośrednio odpowiedzieć na kilka pytań w sekcji zarządzania testu.

Bardzo polecam to jako źródło dla każdego,

kto no credit check loans pragnie wspierać w egzekwowaniu prawa. 15 z 16 osób uznało tę recenzję za pomocną. Iannone-nadzorem policji przez klienta BOOK choć nieco INFORMACYJNY JEST długo

zdyszany, nudne i SEVERLY brakuje PRZYKŁADY.

Jest silny, READ, nawet dla najbardziej wykształconych czytnika. Iannone udało się TAKE A 150 Strona książki i przekształcenie jej w 360 LONG STRONY uciążliwość.

Zobacz wszystkie 32 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 206224 http://centromor.com.pl/sezon-chorobowy-trwa/ w Książki Opublikowany:

28.05.2000 Język oryginału: angielski Ilość przedmiotów: 1 Oprawa: Książki 400 stron

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.