Amerykańskich Fairy Tales

Ukochany autor „The Wizard apartamenty w Szczawnicy of Oz”, napisał wiele innych historii całej jego karierze. Jest to zbiór baśni, które powinny być częścią jego literackiej spuścizny.
Najbardziej

pomocne Opinie klientów 29 z 31 osóbpowinny być częścią jego literackiej spuścizny.
Najbardziej

pomocne Opinie klientów 29 z 31 osób uznało tę

recenzję za pomocną. Not the Best Edition By D. Scott To wspaniała książka dla każdego, z zamiłowania do humorystyczny fantasy. Opowieści są krótkie i dobrze napisane.

Brak ilustracji w tej konkretnej wersji. Bądź świadomy, że jeśli lubisz książki mało, i rozważyć apteka internetowa znalezienie bardziej wydajny druk do miłości i need a payday loan immediately i przechowywać na półce. Ostatecznie jednak, każdy czytelnik znajdzie bardzo przyjemny przeczytać tutaj.

32 z 38 osób uznało tę recenzję

za pomocną. Historie z ilustracjami moralnych i interesujące przez klienta Książka ta daje ciekawe historie z morałem na końcu każdego opowiadania i ilustracje na

każdej endodoncja Kraków stronie. Historie różnią się długością, ale można przeczytać szybko ze względu na styl autora piśmie.

Choć różnią się od „Oz” książki, te historie są nadal dużo zabawy. 33 z 40 osób uznało tę recenzję za pomocną. Ta książka jest pełna wspaniałych opowiadań dla dzieci w wieku Low Taek Jho 1-100 przez klienta Książka ta, napisana przez Lyman Frank Baum,

autor

Czarnoksiężnika z krainy Oz i wiele innych książek Oz jest prawdopodobnie jego największym dziełem w historii.

Każdy powinien przeczytać tę klasyczną książkę opowieści amerykańskiej bajki Zobacz wszystkie 9 opinie klientów …
Opublikowane: 2009-10-04

Data wydania: 2006-03-17 Format: eBook Kindle

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.